Jesteś w: Home » Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sandomierzu
Szukaj w mieście
Najpopularniejsze kierunki na uczelni z tej strony
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sandomierzu

27-600 Sandomierz , Świętokrzyskie
ul. Schinzla 13a, Zobacz na mapie
Tel: (15) 644-60-06
Fax: (15) 644-60-06
WWW: http://www.pwsz.sandomierz.pl
Email: rektorat@pwsz.sandomierz.pl

Nazwa wydziału Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Instytut Humanistyczny Licencjackie stacjonarne Licencjackie niestacjonarne zaoczne
Instytut Ogrodnictwa Inżynierskie stacjonarne Inżynierskie niestacjonarne zaoczne

Serdecznie zapraszam do podjęcia studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sandomierzu. Kształcimy na dwóch kierunkach studiów – filologii ze specjalnościami: język angielski z językiem niemieckim i język niemiecki z językiem angielskim oraz ogrodnictwie.

Kierunek filologia to możliwość zdobycia wiedzy tak bardzo teraz potrzebnej, wręcz niezbędnej. W dzisiejszym świecie znajomość języków obcych to konieczność, by znaleźć lepszą pracę, także poza granicami naszego kraju. Otwarte granice sprawiają, że można swobodnie podróżować, a ze znajomością języków jest to o wiele łatwiejsze. Dodatkowo absolwenci tego kierunku w sandomierskiej PWSZ otrzymują wraz z tytułem licencjata uprawnienia do nauczania dwóch języków obcych.

Studia na kierunku ogrodnictwo pozwolą nie tylko na zdobycie tytułu inżyniera ogrodnictwa, ale również dadzą wiedzę i niezbędne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia własnego gospodarstwa ogrodniczego. Zostając naszym studentem w przyszłości staniesz się poszukiwanym fachowcem w różnorodnych zawodach związanych z rolnictwem, ogrodnictwem, przetwórstwem.

Nasza Uczelnia zatrudniając wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną gwarantuje wysoką jakość kształcenia. Zapewniamy bezpłatną naukę na studiach stacjonarnych i niskie czesne na studiach niestacjonarnych, a także różne formy pomocy stypendialnej.

Zapraszam zatem do pięknego Sandomierza. To tu przez podjęcie studiów  w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej zaczyna się Twoja przyszłość.

prof. dr hab. Antoni Gawron, Rektor